2020 yılından bu yana Sosyal Medya Hizmetleri vermekteyiz. Başladığımız günden bu yana işimizi en iyi ve en dürüst şekilde yapıyoruz.

Ünlü isimler ve fenomenler dahil binlerce hesaba/kanala hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Yaptığınız her alışveriş güvenli bir ödeme sistemi ile yapılıyor ve tüm sorularınızı destek sistemi üzerinden yanıtlıyoruz.

Wler Media, 2020 yılında kurulmuş ve bugüne kadar başarıyla hizmet veren oldukça güvenilir bir platformdur. Dürüstlük ve güvene dayalı hizmet sunmayı hedefleyen medyadır. Instagram, TikTok, Youtube, Twitter gibi popüler sosyal medya platformlarında erişiminizi artırmayı ve kısa sürede en güvenilir takipçileri satın almayı hedefliyor. İster Türk ister global olsun tamamen gerçek insanlarla etkileşime girebilirsiniz. Takipçi satın al ile takipçileriniz ve sosyal medyanız daha aktif olacaktır.

Güvenilir Ödeme İmkanı

Özellikle sosyal medya söz konusu olduğunda binlerce dolandırıcının olduğu internet dünyasında Wler Media, uzman ekibi ve güvenilir ödeme seçenekleri ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Yaptığınız hiçbir alışveriş sonunda kart bilgileriniz veya müşteri bilgileriniz site tarafından kesinlikle kullanılamaz ve kaydedilemez.

Dolandırıcılığın ve dolandırıcılığın arttığı bu sosyal platformda güvenli alışveriş ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Ödeme Bilgilerim Ne Kadar Güvende?

Firmamız ödeme sistemlerinde Shopier kullanmaktadır.
Shopier, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur.
Kanunen müşteri kartı bilgileri aracı siteler tarafından kaydedilemez.

İletişim için mail: iletisim@wlermedia.com

2020 © Wler Media - Sosyal Medya Mağazası